fbpx

Warsztaty CBM – 3. edycja wróć do kategorii

Udostępnij:

Najbliższe szkolenie:

„PROJEKTOWANIE UKŁADÓW UZIEMIAJĄCYCH
OBIEKTÓW BUDOWLANYCH I ENERGETYCZNYCH

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury oraz polskimi i międzynarodowymi normami”

21-25 października 2019 r.

Celem szkolenia jest przybliżenie Państwu wymagań normatywnych oraz zasad projektowania i obliczeń dla układów uziomów, oraz pokazanie nowoczesnych rozwiązań opartych o uziomy pomiedziowane elektrolitycznie. W trakcie szkolenia zostaną również poruszone kwestie zagrożeń korozyjnych dla uziomów wynikające m.in. z właściwości gleby oraz oddziaływania elektrochemicznego innych konstrukcji i materiałów umieszczonych w glebie. Znacząca cześć szkolenia ma charakter praktyczny polegający m.in. na projektowaniu prostych układów uziemiających oraz weryfikacji założeń projektowych w rzeczywistych warunkach terenowych (pomiary rezystywności gruntu i rezystancji układów uziomów). Dodatkowo zaprezentujemy Państwu unikalny system łączenia elementów układów uziemień w technologii zgrzewania egzotermicznego CBM Weld.

W tym celu zapraszamy do fabryki firmy CBM Technology sp. z o.o. (GALMAR), która dysponuje centrum szkoleniowym, wyposażonym m.in. w poligon doświadczalny, który pozwala zweryfikować założenia projektowe w stosunku do rzeczywistych wyników pomiarów. Dodatkowo będą mieli Państwo niepowtarzalną możliwość zapoznania się z technologią produkcji systemów pomiedziowanych elektrolitycznie (uziomy pionowe, druty oraz bednarki) i jej zaletami w stosunku do innych metod ochrony uziomów przed korozją.

Program szkolenia: pobierz pdf

Miejsce szkolenia: CBM Technology (GALMAR) ul. Kasztanowa 2, 64-320 Niepruszewo k. Poznania

Ilość miejsc: 24/dzień

Koszt szkolenia: bezpłatne

Dostępne terminy szkoleń:

  • 21 października (poniedziałek) brak miejsc
  • 22 października (wtorek) brak miejsc
  • 23 października (środa) brak miejsc
  • 24 października (czwartek) brak miejsc
  • 25 października (piątek) brak miejsc

Ze względu na brak miejsc zapisy zostały zakończone.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Warsztatów!

Jeżeli nie zdążyli Państwo zapisać się na szkolenie to zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera – jako pierwsi otrzymają Państwo informacje o kolejnej edycji warsztatów, szkoleniach, artykułach a także pomocach projektowych publikowanych na naszej stronie.

UZIEMIENIA I OCHRONA PRZED PRZEPIĘCIAMI

EARTHING AND OVERVOLTAGE PROTECTION

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!