MARATON EMC wróć do kategorii

Udostępnij:

MARATON EMC, który odbędzie się już w październiku to nowa inicjatywa Zarządu IEEE EMC-S PL, Polskiego Oddziału Towarzystwa Kompatybilności Elektromagnetycznej Instytutu Inżynierów Elektryków i Elektroników (z główną siedzibą w Nowym Jorku, USA)

W tym roku „pobiegniemy” w 3 etapach. MARATON EMC to doskonała forma bezpłatnej aktywizacji zawodowej nie tylko dla członków Towarzystwa ale i wszystkich sympatyków, w szczególności inżynierów zainteresowanych nowinkami z dziedziny kompatybilności elektromagnetycznej. Wystartujemy już tej jesieni a naszymi „trenerami” będą czołowi przedstawiciele polskiego rynku dostawców rozwiązań EMC.

Program szczegółowy

Formularz zgłoszeniowy online

Więcej szczegółów na http://www.ieee-emcs.org.pl/

Przy tej okazji zachęcamy wszystkich sympatyków do wstępowania w szeregi IEEE EMC-S PL – doskonałej  platformy wymiany poglądów i informacji.


JAK WSTĄPIĆ ? Podajemy link do strony, na której można wstąpić do Towarzystwa Kompatybilności Elektromagnetycznej (IEEE EMC) – jako profesjonalista lub jako student:

https://www.ieee.org/membership/join/index.html

Tu należy:

  • założyć konto i wypełnić dane (Contact and profile information oraz Professional and education information)
  • wyedytować „Special Membership Option for Members in Developing Countries”, by wybrać tańsze „członkostwo elektroniczne” dla Polski za 98 USD – Professional – Electronic, czyli z elektronicznym dostępem do materiałów, lub jako student – Student Member tylko za 27 USD
  • zaznaczyć członkostwo „Electromagnetic Compatibility” za 31 USD (studenci 16 USD) w „Do you want to add any memberships or subscriptions” oraz „Electromagnetic Compatibility, IEEE Transactions on electronic„, by mieć bezpłatny dostęp do artykułów w wersji elektronicznej.

Osoby spełniające kryterium „niskich dochodów” mogą je dodatkowo wyedytować, by uzyskać 50% zniżkę za dopłatę do członkostwa w EMCS.

Proszę koniecznie wybrać „YES” w ” Do you want to be included in the member directories?”, by być widocznym dla innych członków IEEE.

Po wybraniu wszystkich opcji podsumować przez „Proceed to checkout” i najlepiej zapłacić kartą. Jako dowód zapłaty będzie można wygenerować rachunek imienny. O fakturę można poprosić drogą e-mailową. Jeśli jednak w adresie zostanie podana również nazwa firmy, to taki rachunek będzie tę nazwę zawierał.

Więcej szczegółów na http://www.ieee-emcs.org.pl/

UZIEMIENIA I OCHRONA PRZED PRZEPIĘCIAMI

EARTHING AND OVERVOLTAGE PROTECTION

RST Białystok