Nowe produkty RST wróć do kategorii

Udostępnij:

Z początkiem roku rozszerzamy naszą ofertę!

Wśród nowości znajdą Państwo serię ograniczników RST AKP xxV przeznaczonych do ochrony systemów automatyki przemysłowej. Dzięki zastosowaniu wąskich obudów WAGO z zaciskami sprężynowymi zabezpieczenie wszelkich systemów będzie jeszcze łatwiejsze.

Kolejna seria produktów to ograniczniki przeznaczone do ochrony systemów telewizji dozorowej IP. Gama nowych produktów obejmuje ograniczniki RST NET GDT do ochrony zgrubnej, RST NET PoE STD do ochrony typowych systemów telewizji IP z zasilaniem PoE, a także ogranicznik RST NET PoE ISO z pośrednim uziemieniem ekranu kabla. Dwa pierwsze typy ograniczników dostępne są w dwóch wariantach: z uziemieniem za pomocą linki oraz z uziemieniem poprzez zatrzask mocujący na szynę 35 mm (wersja oznaczona jako TH).

Ogranicznik RST NET PoE ISO przeznaczony jest z kolei do ochrony odległych punktów kamerowych, w których ogranicznik przepięć podłączony jest do innego punktu uziemiającego niż znajdujący się po drugiej stronie kabla switch. W trudnych warunkach środowiskowych, np.: środowisko przemysłowe, sąsiedztwo trakcji kolejowej, w takich przypadkach ekranem kabla mogą płynąć prądy zakłóceniowe wynikające z różnicy potencjałów odległych punktów uziemiających. Ogranicznik RST NET PoE ISO zapewnia w takim przypadku pośrednie uziemienie ekranu kabla po stronie kamery zabezpieczając tym samym obwód przed ewentualnym uszkodzeniem.

UZIEMIENIA I OCHRONA PRZED PRZEPIĘCIAMI

EARTHING AND OVERVOLTAGE PROTECTION

RST Białystok